Urodowa poduszka MAŁGOŚKA

Oddajemy w Twoje ręce „Małgośkę”, poduszkę, która w domu i w podróży naturalnie zadba o piękno Twojej skóry i włosów. To produkt, który jest wyjątkowy z wielu powodów: 

  • Jedwab od wieków ceniony jest jako wielki sprzymierzeniec młodości i urody, a to dzięki zawartości protein jedwabnych, które naturalnie dbają o dobrą kondycję włosów i skóry. Sprawiają, że w skórze procesy starzenia zostają spowolnione, a ona sama utrzymana jest w dobrej kondycji i zdrowym wyglądzie, zaś włosy są gładkie i błyszczące. 
  • Jedwab, z którego uszyta jest poszewka pozyskiwany jest w sposób humanitarny. Włókna jedwabne pozyskuje się dopiero wtedy, kiedy larwa jedwabnika przepoczwarzy się i sama opuści kokon. Cały proces powstawania tej wyjątkowej tkaniny jest ręczny, co mocno wyróżnia ją w porównaniu z tymi powstałymi przemysłowo. 
  • Wypełnienie to nasz ukłon w stronę zrównoważonego rozwoju. Małgośkę wypełniamy w 100% bawełną z recyklingu.
  • Poszewka wewnętrzna została uszyta z certyfikowanej tkaniny wykorzystującej bawełnę z recyklingu, której proces powstawania jest standaryzowany i kontrolowany dając gwarancję użytych materiałów i wsparcia dla gospodarki o obiegu zamkniętym, która zmniejsza ilość odpadów, wykorzystując ją do wytwarzania nowych produktów. 
  • Ta sama bawełna z recyklingu posłużyła nam do uszycia woreczka, chroniącego Małgośkę, będącego dobrym uzupełnieniem i wygodą w podróży.
  • Z miłością i szacunkiem do człowieka, przyrody i tradycji wyprodukowana w Indiach.

To wszystko czyni „Małgośkę” naprawdę wyjątkową. Dba o nasze piękno zewnętrzne, ale wydobywa także piękno wewnętrzne, jest naszą wizytówką, komunikatem, że nie jest nam wszystko jedno. 

SKŁAD:

– poszewka zewnętrzna to 100% jedwab humanitarnie pozyskiwany w swoim naturalnym kolorze – zarówno przędza jak i sama tkanina powstaje ręcznie.

– poszewka wewnętrzna&worek to 100% bawełny – tkanina wykorzystana do ich uszycia posiada międzynarodowe certyfikaty standaryzujące jakość i zawartość włókien recyklingowych  

– wypełnienie to 100% bawełna z recyklingu

Jak dbać o jej czystość, by służyła nam przez lata?

Jedwabną poszewkę zewnętrzną pierz ręcznie w delikatnych, naturalnych środkach piorących.

Wewnętrzną część Małgośki należy poddać profesjonalnemu czyszczeniu bez użycia wody, najlepiej w pralniach ekologicznych. W miarę możliwości bawełniany środek regularnie wietrz i wystawiaj na słońce, co ma naturalne działanie antybakteryjne.

Dziękujemy, że nie jest Ci wszystko jedno.

Pięknych snów! 

Ania i Aga

DECCARES

 

Etycznie i odpowiedzialnie wyprodukowane w Indiach – z miłością i szacunkiem do człowieka i przyrody, tam, gdzie jest kolebka naturalnego farbowania roślinami.

Wybierając nasze produkty, pokazujesz, że nie jesteś obojętny. To ten mały, wielki krok.

Dziękujemy, że nie jest Ci wszystko jedno.

*Troszcząc się o Ciebie informujemy, że naturalne, roślinne barwniki (podobnie jak składniki pożywienia) mogą wywoływać niepożądane reakcje alergiczne, choć zdarza się to bardzo rzadko.

NATURALNE DBANIE O PIĘKNO WŁOSÓW I SKÓRY

Urodowa poduszka MAŁGOŚKA

Spełniłyśmy nasze senne marzenie o poduszce w 100% naturalnej, która w naturalny sposób zadba o nasze piękno kiedy śpimy. Sen to jeden z lepszych kosmetyków, nie tylko dla kobiet, a w połączeniu z naszą MAŁGOŚKĄ stanowią duet idealny. 

Dlaczego MAŁGOŚKA? Pamiętacie JAŚKI? Małe poduszeczki, do których przytulały się nasze mamy, babcie? Jest JAŚ, od razu stwierdziłyśmy, że nasza zmodyfikowana wersja będzie analogią do jednej z najbardziej przez nas zapamiętanych bajek z dzieciństwa „Jaś i Małgosia”. 

MAŁGOŚKA jest wyjątkowa. Zewnętrzna poszewka to jedwab humanitarnie pozyskiwany, ręcznie tkany i to jemu zawdzięczamy dbanie o lepsze nawilżenie skóry i włosów. Wnętrze poduszki jest uszyte z bawełny z recyklingu, podobnie jak woreczek, który pozwoli nam lepiej zadbać o MAŁGOŚKĘ w podróży.

W zakładce NASZE SKARBY poznasz bliżej ten kolejny skarb, nasz autorski produkt od początku do końca i dowiesz się, jak go kupić. Masz jakieś pytania? WypełniJ formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.