Odkąd pamiętam, wolałam łączyć, niż dzielić. I z tej potrzeby powstała marka DECCARES – poszukująca skarbów przyjaznych człowiekowi i naturze, poszukująca ciekawych inspiracji w świecie mody i designu, realizująca swoje pomysły w oparciu o współprace z tymi, którzy prezentują doskonałe rzemiosło, z tymi, którzy maja odwagę i którym po prostu zależy.

Obiecuję, że wszystko, co wspólnie stworzymy, będzie przyjazne środowisku, ale i Tobie. To z myślą o Tobie szukamy producentów i dostawców surowców biodegradowalnych, z recyklingu, detali dobrej jakości na lata; to z tego będziemy tworzyć najlepsze rzeczy dla Ciebie i Twojego domu. Rzeczy, które będą czymś więcej niż tylko produktem. O naszych planach i założeniach przeczytasz w zakładce O NAS.

Wśród NASZYCH SKARBÓW znajdziesz między innymi certyfikowane tkaniny i dzianiny organiczne, z recyklingu i – co najważniejsze – barwione naturalnie. Powstaną z nich między innymi limitowane serie produktów, którymi – dosłownie – będziesz mógł otulić siebie i swój dom ;). Niektóre z tych produktów stworzymy sami, przy innych pomogą nam nasi Partnerzy, którym oferujemy wsparcie marketingowe przy tworzeniu wspólnych kolekcji – o tym wszystkim przeczytasz w zakładce REALIZACJE. Wierzę, że dzięki takim właśnie produktom moja szafa i mój dom staną się najlepszą wizytówką marki DECCARES. Bo nam zależy.

Chcemy inspirować dużych i małych. Chcemy zachęcać dzieci i młodzież do przyjmowania ekologicznych postaw już od najmłodszych lat. Dlatego w naszą działalność będzie wpisane tworzenie i realizowanie programów edukacyjnych oraz licznych projektów, warsztatów w tym duchu razem z Partnerami, którym także zależy na zaszczepieniu idei zrównoważonego rozwoju wśród różnych pokoleń. Pracujemy nad stworzeniem przyjaznej temu przestrzeni, która będzie łączyć tych, którym nie jest wszystko jedno. Przestrzeni, która będzie pokazywać i wspierać projekty spójne z naszą ideą. To również NASZE SKARBY. DECCARES to także moja osobista deklaracja. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie zmienię wszystkiego. Stawiam na małe kroki, na poszukiwanie alternatywnych rozwiązań, na świadomą konsumpcję, na redukowanie swojego negatywnego wpływu na środowisko na tyle, na ile jest to możliwe. Stawiam na pracę nad sobą. Stawiam na ludzi chcących zmienić cokolwiek i na relacje, które wspólnie mogą znacznie więcej zdziałać. Jeżeli znajdziesz nas wcześniej niż my Ciebie, napisz – kliknij w zakładkę KONTAKT.

4