NATURALNE OTULENIE

Szale na niej i dla niego​

To nasza pierwsza propozycja z działu SZAFA, który znajdziesz w zakładce NASZE SKARBY. Doskonała na każdą porę roku, w najbardziej naturalnym wydaniu. Szale ekologiczne, ręcznie tkane, farbowane roślinami. Przykładowe kolory jakie daje natura? Indygowiec daje najszlachetniejszy i najbardziej znany, pożądany kolor nie tylko w tym roku, indygo. Róże otrzymujemy z marzanny barwierskiej, a beże i odcienie szarości to wynik migdałecznika chebułowca i minerałów. Biel? Tę otrzymujemy z soli morskiej i naturalnych enzymów. Pozwól otulić się naturą. W przypadku obecnej sytuacji związanej z pandemią, przydadzą się jako alternatywa dla maseczki, kiedy nagle będzie trzeba osłonić usta i nos. Poczuj różnicę, jak dobrze oddychać przez tkaninę barwioną naturalnie, bez toksycznych, syntetycznych barwników i tkanin.

W naszej SZAFIE będzie wiele propozycji dla niej i dla niego. Niech coś dodatkowego Was łączy. Kilka rzeczy w szafie dobrej jakości, które możecie nosić wspólnie. To naprawdę dobra, zdrowa i ponadczasowa alternatywa. Natura nigdy nie wychodzi z mody. I jest dobra dla każdego. To inwestycja na lata.

Szale, jakimi możecie się otulić są w pięciu propozycjach: lniane, wełna z merynosów o grubym spolocie, wełna z merynosów z domieszką jedwabiu, wełna z merynosów o bardzo delikatnym splocie o delikatności kaszmiru, z jedwabiu humanitarnie pozyskiwanego. Wszystkie są z dbałością i pasją wykonane w sprawdzonych osobiście przez nas tkalniach w Indiach, tam, gdzie jest kolebka i bogata tradycja takiego wykorzystania i farbowania tkanin. Pełną ofertę poznasz w zakładce NASZE SKARBY | SZAFA. A w dziale NASZE SKARBY | REKOMENDACJE znajdziesz propozycję, czym prać ekologicznie, nie tylko nasze szale.

Poczuj przyjemność otulenia i noszenia płynącą prosto z natury. Przekonaj się ile daje radości, satysfakcji i jak wzmacnia więzi.

*Zdarza się, że kiedy jest duszno i wilgotno, te mocniejsze kolory mogą delikatnie zabarwić jasne ubrania, ale odpiera się to bez problemu. Jednak jesteśmy im to w stanie wybaczyć. Przyjemność noszenia tego, co naturalne i satysfakcja, w pełni to rekompensują.