„MUST HAVE” NIE TYLKO DLA URODY

Płatki pielęgnacyjne wielorazowego użytku #lesswaste​

Z naszych ekologicznych materiałów będziemy tworzyć produkty, których same potrzebujemy, ale które mogą przydać się również Wam. Nasza bawełniana „frotka” musiała znaleźć swoje zastosowanie w produkcie potrzebnym każdej kobiecie, mamie i miłośnikom domowych porządków (miłośniKOM, zatem nie tylko Paniom, mocno w to wierzymy 😊).

Niby nic odkrywczego, ot, płatki wielorazowego użytku przydatne w domowej pielęgnacji, naszym domowym spa, higienie dzieci i później, kiedy już stracą swoją pierwszą świeżość, świetne jako ściereczki do sprzątania lub zapierania. Bardzo poręczne. Jesteśmy pewne, że każdy z Was znajdzie dla nich wiele innych zastosowań. Chętnie się z nami tym podzielcie. Wasze pomysły z przyjemnością podamy jako inspiracje dalej.

Co je wyróżnia na tle innych? Są uszyte z ekologicznej bawełny naturalnie bielonej. Do szycia użyto bawełnianych nici. Dzięki temu są przyjazne skórze, niwelują ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, które są częstsze w przypadku barwników syntetycznych. Delikatnie peelingują i masują skórę. Poprawiają jej ukrwienie. Są w pełni biodegradowalne, zatem również bezpieczne dla Planety. To więcej niż produkt. To nasza wizytówka, pokazuje, że nawet w przypadku takich drobiazgów, nie jest nam wszystko jedno. W ten sposób redukujemy nasz negatywny wpływ na środowisko. Zachęcamy, by zostały z Wami jak najdłużej. My uwielbiamy je za to, jak pomagają zmywać maseczki podczas naszych domowych zabiegów upiększających 😊 Zobacz film.

O specyfice produktu przeczytasz w zakładce NASZE SKARBY i tam wskażemy Ci, gdzie możesz je kupić.

Wiele naszych produktów będzie w seriach limitowanych. Podejrzewamy, że ten zostanie w ofercie na dłużej. Jednak pierwszy set wypuszczamy w ograniczonej liczbie, by sprawdzić, czy polubicie je tak, jak my.