AROMATERAPIA NA MIARĘ NASZYCH POTRZEB

Autorskie kompozycje olejków eterycznych
DECCARES & DECODO

 Olejków eterycznych używałyśmy w naszych domach od lat. W celu aromaterapii, ale także jako wsparcie w walce z drobnoustrojami, insektami, czy pomoc w domowych porządkach. Na rynku oferta jest szeroka i skrajnie różna jeżeli chodzi o cenę. Te najtańsze niestety więcej robią szkody niż pożytku. Zawsze wybierałyśmy te ze sprawdzonego źródła. Jednym z takich źródeł jest marka DECODO, naszym zdaniem najlepsza na polskim rynku, która oferuje produkty z gamy aromaterapii. I to im zaproponowałyśmy współpracę przy stworzeniu naszych wymarzonych kompozycji zapachowych także ze względu na ich funkcjonalność.

  Postanowiłyśmy zbudować nasze kompozycje oparte na trzech filarach: mindfulness, domowa pielęgnacja, domowe porządki. Kompozycje niezależnie pełnią liczne funkcje, nie tylko służą relaksowi, ale dbają o sterylność w naszym domu, o nasz dobry nastrój, odstraszają insekty dzięki zastosowaniu ich w odpowiednich mieszankach. Jak z nich w pełni korzystać, jakie kompozycje stworzyłyśmy. z myślą również o Was? Całą oferta dostępna jest w zakładce NASZE SKARBY / DOM. 

   Mamy nadzieję, że te naturalne, wysokiej jakości kompozycje, nad którymi pracowałyśmy od czerwca 2020 r. znajdą szerokie zastosowanie w Waszych domach i zadbają o Wasz dobry nastrój, ukoją nerwy, zadbają o sterylne otoczenie, które jest gwarancją dobrego snu. Możesz używać je osobno, ale także łączyć. W zależności od potrzeb. Pozwolą Ci poczuć także radość i energię Deccares.