NATURALNE WSPARCIE DLA SKÓRY I WŁOSÓW

MAŁGOŚKA

Spełniłyśmy nasze senne marzenie o poduszce w 100% naturalnej, która w naturalny sposób zadba o nasze piękno kiedy śpimy. Sen to jeden z lepszych kosmetyków, nie tylko dla kobiet, a w połączeniu z naszą MAŁGOŚKĄ stanowią duet idealny.

Dlaczego MAŁGOŚKA? Pamiętacie małe poduszeczki JAŚKI, które najczęściej tuliły do snu nasze mamy i babcie? Ta wersja w naszym wydaniu została nazwana analogicznie do jednej z najbardziej znanych bajek z dzieciństwa „Jaś i Małgosia”.

To nasz w 100% autorski projekt. Urzekający w swej prostocie, szlachetny i ukazujący piękno natury i jej naturalne właściwości pielęgnujące naszą skórę i włosy. To dzięki jedwabnej poszewce zewnętrznej. Wybrałyśmy nasz jedwab humanitarnie pozyskiwany, ręcznie tkany, w swoim naturalnym kolorze. Wypełnienie to w 100% bawełna z recyklingu. Zapakowana jest w woreczek, który ochroni ją w podróżach małych i dużych, możesz go wykorzystać również w innym celu. Woreczek jest również z bawełny z recyklingu naturalnie bielonej. MAŁGOŚKA jest naprawdę wyjątkowa. Poznaj ją bliżej w zakładce NASZE SKARBY, tam odnajdziesz ją w dziale DOM i URODA.