TKANINY I INNE MATERIAŁY

Ekologiczne, naturalne, bezpieczne, przyjazne człowiekowi i naturze

Od tego wszystko się zaczęło. Sprawiło, że koncepcja Deccares stała się bardziej rozbudowana, pozwalająca łączyć ludzi i pomysły. Realizować zadania, których celem nie są tylko produkty. Chcemy, by Deccares było propozycją, przykładem alternatywnego stylu życia i alternatywą biznesową.

Ania odkryła Agę i jej markę Life&Pure i zaproponowała, by działały razem. Połączyły swoje pomysły, możliwości i idee. Mimo, że dopiero zaczynamy, to wiemy, że to jedna z lepszych decyzji w naszym życiu. Nie ma to jak połączenie energii dwóch ciekawych świata, nieobojętnych, otwartych na innych, kobiet, szczególnie w biznesie.

Od teraz Life&Pure jest skarbem Deccares i zawiera ofertę tkanin, dzianin i innych materiałów ekologicznych, pozyskiwanych w sposób humanitarny, etyczny, w poszanowaniu środowiska naturalnego i przede wszystkim, w poszanowaniu człowieka i jego pracy. Aga osobiście sprawdziła, jak działają manufaktury, które tkają nam materiały i jak traktowani są tam ludzie. Jako osoba po pracy w dyplomacji jest na tym punkcie wyczulona i nie mogła zacząć współpracy, nie mając pewności, co do etyki i praktyk biznesu, który chce proponować. Podróż do Indii pozwoliła wybrać miejsca uczciwe, dobre dla człowieka i natury.

Oferta Life&Pure i Deccares zaczyna się od tkanin i dzianin naturalnie farbowanych roślinami, naturalnie bielonych, ręcznie tkanych, organicznych. Oferta stale się poszerza, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu i wybierzemy materiały najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom. Możesz z nich tworzyć wszystko. Możemy połączyć siły i stworzyć kolekcje kapsułowe wartościowych rzeczy do domu i szafy. Możemy być silnym wsparciem marketingowym. Mamy możliwość z wybranych przez Ciebie materiałów uszyć Ci piękne zasłony, narzuty na łóżko, pościel. Realizacja trwa dłużej niż w przypadku oferty dostępnej od ręki, ale na dobre rzeczy warto czekać. Zachęcamy do współpracy architektów, projektantów i marki, które do swojej produkcji używają tkanin i dzianin. Nasze propozycje są dobre dla człowieka i przyrody. Naturalne barwniki wpuszczają zdecydowanie więcej powietrza do wszystkiego, gdzie znajdą swoje zastosowanie. Redukujemy w ten sposób z otoczenia syntetyczne barwniki, które mają negatywny wpływ na zdrowie. Nasze tkaniny pozwalają oddychać lepszym powietrzem. A kiedy ktoś zechce je wyrzucić, bądź zgubi rzecz wyprodukowaną z naszych materiałów, nie zrobi ona szkody środowisku. Błyskawicznie się rozłoży i nie skrzywdzi istot żyjących w glebie, czy oceanie. Nasze materiały są w pełni biodegradowalne.

W zakładce NASZE SKARBY znajdziesz tam przykładowe tkaniny i dowiesz się, jak je kupić. Polecamy jednak kontakt B2B. Wtedy wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.