Nasze realizacje

W ZGODZIE Z NATURĄ

EKOLOGICZNA I ZRÓWNOWAŻONA ALTERNATYWA DLA DOMU

Woskowijki z tkanin farbowanych leczniczymi roślinami​

Tego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. To zdrowa alternatywa przydatna w każdej kuchni. Zdrowa dla nas i dla planety. Zdajemy sobie sprawę, że na rynku jest wiele tańszych odpowiedników, ale nasze woskowijki to rękodzieło i najzdrowsza opcja dostępna na rynku dzięki zastosowaniu tkanin farbowanych leczniczymi roślinami, których jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce.  

IMG_5293

NATURALNE WSPARCIE DLA SKÓRY I WŁOSÓW

Urodowa poduszka MAŁGOŚKA​

Spełniłyśmy nasze senne marzenie o poduszce w 100% naturalnej, która w naturalny sposób zadba o nasze piękno kiedy śpimy. Sen to jeden z lepszych kosmetyków, nie tylko dla kobiet, a w połączeniu z naszą MAŁGOŚKĄ stanowią duet idealny. 

IMG_9601

„MUST HAVE” NIE TYLKO DLA URODY

Płatki pielęgnacyjne wielorazowego użytku #lesswaste

Z naszych ekologicznych materiałów będziemy tworzyć produkty, których same potrzebujemy, ale które mogą przydać się również Wam. Nasza bawełniana „frotka” musiała znaleźć swoje zastosowanie w produkcie potrzebnym każdej kobiecie, mamie i miłośnikom domowych porządków (miłośniKOM, zatem nie tylko Paniom, mocno w to wierzymy 😊).

platki (2)
TKANINY I INNE MATERIAŁY

Ekologiczne, naturalne, bezpieczne, przyjazne człowiekowi i naturze

Od tego wszystko się zaczęło. Sprawiło, że koncepcja Deccares stała się bardziej rozbudowana, pozwalająca łączyć  ludzi i pomysły. Realizować zadania, których celem nie są tylko produkty. Deccares stało się propozycją, przykładem alternatywnego stylu życia i alternatywą biznesową.
tkaniny2
NATURALNE OTULENIE

Szale dla niej i dla niego

W naszej SZAFIE będzie wiele propozycji dla niej i dla niego. Niech coś dodatkowego Was łączy. Kilka rzeczy w szafie dobrej jakości, które możecie nosić wspólnie. To naprawdę dobra, zdrowa i ponadczasowa alternatywa. Natura nigdy nie wychodzi z mody. I jest dobra dla każdego. To inwestycja na lata.
image004-min