old-O nas

Deccares zrodziło się z potrzeby łączenia i szukania rozwiązań w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju, z troski o ten mały świat, który nas otacza. Tylko w ten sposób możemy cokolwiek zmienić, wprowadzając małe, regularne kroki ku tym zmianom na lepsze. W ten sposób dajemy szansę na zdrowszą rzeczywistość w przyszłości.

Nie chodzi tylko o poszanowanie przyrody, ale również o ludzi. Jesteśmy za tym, by współpracować, stawiać na dobre relacje między tymi, którym choć trochę zależy. Dlatego poza realizacją własnych projektów, chcemy zapraszać do współpracy marki, które cechuje dobre rzemiosło i chęć tych, nawet najmniejszych, zmian.

By skupić się na tym, co robimy najlepiej, korzystamy z dostępnej infrastruktury i tam, gdzie to możliwe, oddajemy w ręce specjalistów część niezbędnych zadań, jak np. współpraca NATURABAZAR.PL i z hurtownią Green Port. Chcemy rzucać światło na marki, którym nie jest obojętne. Dlatego bardzo chętnie będziemy współpracować udostępniając nasze surowce do produkcji wspólnych kolekcji, rekomendować godne uwagi produkty, produkty dobrej jakości, które będą służyć przez lata.

Deccares to pewna deklaracja tego, że będziemy się starać żyć uważniej, także poprzez to, co zaproponujemy w ramach działań naszej marki. A naszą największą motywacją są nasze dzieci.