Deccares zrodziło się z potrzeby łączenia i szukania rozwiązań w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju, z troski o ten mały świat, który nas otacza. Tylko w ten sposób możemy cokolwiek zmienić. Wprowadzając małe, regularne kroki ku tym zmianom na lepsze. W ten sposób dajemy szansę na zdrowszą rzeczywistość w przyszłości.

Nie chodzi tylko o poszanowanie przyrody, ale również o ludzi. Jesteśmy za tym, by współpracować, stawiać na dobre relacje między tymi, którym choć trochę zależy. Ale nie tylko. Wzajemny szacunek zawodowo i prywatnie jest kluczowy. Dlatego poza realizacją własnych projektów, chcemy zapraszać do współpracy marki, które cechuje dobre rzemiosło i chęć tych, nawet najmniejszych zmian.
IMG_5815
By skupić się na tym, co robimy najlepiej, korzystamy z dostępnej infrastruktury i tam, gdzie to możliwe, oddajemy w ręce specjalistów część niezbędnych zadań, jak np. współpraca z hurtownią GreenPort. Chcemy rzucać światło na marki, którym nie jest wszystko jedno. Dlatego bardzo chętnie będziemy współpracować udostępniając nasze surowce do produkcji wspólnych kolekcji, rekomendować godne uwagi produkty, produkty dobrej jakości, które będą służyć przez lata. Deccares to pewna deklaracja tego, że będziemy się starać żyć uważniej, także poprzez to, co zaproponujemy w ramach naszej marki. To nie tylko produkty, to owoce współpracy i wiele działań, które mamy nadzieję, zainspirują Was. Marzymy o stworzeniu w przyszłości przestrzeni, która to wszystko zintegruje. Chcemy celebrować codzienność doceniając jej nawet najmniejsze skarby. A największą motywacją są nasze dzieci.

Uzyskaj dostęp do naszego Newslettera

W jedno miejsce zbieramy wszystkie materiały,
którymi również same się inspirujemy. 

OUR TEAM

IMG_5795

CO-FOUNDER

Anna Dec

Optymistka, doceniająca siłę dobrych relacji międzyludzkich. Żona i mama, dla której Rodzina to największa siła. Doceniająca swoją pracę w mediach. Pragnąca oddać się procesowi tworzenia rzeczy dobrych, potrzebnych, przyjaznych człowiekowi i naturze, tworzenia inicjatyw zachęcających starszych i młodszych do stawiania śmiałych proekologicznych kroków. Otwarta na współpracę z tymi, którym także choć trochę zależy. Lubi wyzwania, lubi mierzyć się z trudnościami, które są potrzebne do budowania świadomego i szczęśliwego życia. Ekspert do spraw szczęścia w szerokim tego słowa znaczeniu. Jej zasada w życiu prywatnym i w biznesie brzmi #tocodobrepodajdalej. Stworzyła koncepcję Deccares późną jesienią 2019 roku. Podczas poszukiwania pierwszych skarbów trafiła na Agę i jej tkaniny i zaproponowała, by wspólnie tworzyły tę markę, która będzie alternatywą pewnego stylu życia i alternatywą biznesową.
IMG_5796

CO-FOUNDER

Agnieszka Komosińska

Ambitna, odważna, energiczna. Dzielna mama. Po pracy w dyplomacji i w korporacjach postanowiła wybrać się w daleką podróż do Indii. Dzięki niej zrozumiała, że dotychczasowy sposób życia nie był tym, który jej odpowiadał. Tam odkryła wiele naszych skarbów. Trend SLOW we wszystkim był odpowiedzią, czyli etycznie, bezpiecznie, naturalnie, w sposób zrównoważony również w biznesie. Zwolenniczka zasady nieustannego rozwoju samoświadomości, wydobywająca ogromny potencjał z siły kobiet. Oddana bez reszty tym, których kocha, szanuje, również ideom, na których budujemy naszą markę.

Nasi Partnerzy